HIGHWAY 1 NUBUCK VEST
Fabrikantinfo: Highway 1
American Way of Ride
Highway 1 motor- en vrijetijdskleding brengt de 'American Way of Ride' naar Europa en zal vooral die cruiser- en chopperrijders aanspreken die houden van pittige leren kleding en klassieke modellen, maar niet willen inboeten op de moderne veiligheidsuitrusting. Jacks, gilets, broeken, helmen, laarzen en handschoenen zijn qua design op elkaar afgestemd. Diverse accessoires variërend van een riem tot een bandana completeren het uitgebreide programma.
-
Beschrijving
HIGHWAY 1 NUBUCK VEST
Hier hebben we een klassiek 3-knoops gilet van nubuckleer van Highway 1. Van dik buffelleer. Zonder poespas, eenvoudig - gewoon een doodnormaal gilet. Precies waar jij van houdt. Het matte nubuckleer heeft een klassieke look en biedt voldoende ruimte om het gilet bijv. met badges individueel op te leuken. Zo wordt het een echt unicaat!
Comfort/uitrusting:
- 2 buitenzakken
- 2 binnenzakken
Materiaal:
- buffelleer
- binnenvoering van 52% katoen, 48% polyester
Trouwens:
voor een complete leren outfit, hebben wij ook de bijpassende broek van nubuckleer (DA: 206138; HE: 206140) in ons assortiment! -
Beoordelingen (2)
Nog meer van Highway 1: