Probiker Cordura dames
textiel broek
Fabrikantinfo: Probiker
Van top tot teen uitstekend gekleed!
Met kleding van het merk Probiker zijn motorrijders van top tot teen perfect gekleed. Het uitgebreide assortiment spreekt zowel sportief georiënteerde motorrijders als toerrijders aan. Het bestaat uit jacks en broeken, laarzen en handschoenen, niergordels, helmen en accessoires - ook in speciale dames- en kindermaten. Karakteristiek voor de Probiker-stijl zijn duidelijke, dynamische lijnen en evenzo moderne als hoogwaardige looks. De gehele Probiker-productlijn is optisch op elkaar afgestemd. Daardoor zijn er vele combinaties mogelijk. Alle producten samen zijn een veelvoud van zorgvuldig doordachte functionele details en een hoge veiligheidsnorm. Bovendien overtuigt Probiker ook altijd door een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
-
Beschrijving
Probiker Cordura dames
textiel broekVoordelig en lang textielpak met origineel CORDURA-buitenmateriaal! Dit pak biedt een goede slijtvastheid en een aangenaam draagcomfort. Modern design in combinatie met een speciale dames- en herenuitvoering completeren het aanbod. Goede zichtbaarheid op de weg door veel reflecterend materiaal.
Comfort/uitrusting:
- ademend, wind- en waterdicht dankzij membraanlaminaat
- uitneembare thermovoering, 100% polyamide, vulling 100% polyester
- AirVents op de bovenbenen
- in breedte verstelbaar bij de band
- powerstretch op de knieën
- rondom korte verbindingsrits
- antislipmateriaal op het zitvlak
- 3 niet-waterdichte buitenzakken
Bescherming:
- uitneembare SUPER SHIELD-protectoren bij de knieën
- knieprotectoren in hoogte verstelbaar
- reflecterend materiaal op de kuiten en bovenbenen
- veiligheidsnaden conform ISO 4916 op de impactposities
- Optioneel: uitbreidbaar met SUPER SHIELD-heupprotector (20019197)
Materiaal:
- buitenmateriaal 500D CORDURA-weefsel, 100% polyamide
- materiaalverdubbeling van 1000D speciaal weefsel op de impactposities, 100% polyamide
- vaste binnenvoering, 100% polyamide
-
Eigenschappen
Probiker Cordura dames textiel broek
Product vergelijken
Producteigenschappen Buitenmateriaal 500D Cordura Materiaalversterking 1000D speciaal weefsel, 100% polyamide, op knieën en heup Klimaatmembraan Voeringlaminaat Permanente binnenvoering 100% PA-taft Afneembare binnenvoering 100% PA-taft, gewatteerd Extra eigenschap geen Uitneembare protectoren op de knieën Protectorhouders voorbereid voor heupprotectoren Breedteaanpassing Tailleband Reflecterend materiaal reflecterende inzetstukken Waterdichte buitentassen 0 Niet-waterdichte buitentassen 3 Bretels geen Kneesliders geen Een overzicht van de productkenmerken Ademend
Waterdicht
Waterafstotend
Afneembaar membraan – Thermische isolatie
Termperatuurregulerend materiaal – ISO 4916-veiligheidsnaden op de impactposities
Kniebeschermer in hoogte verstelbaar
Stretchinzetstukken – Vuilafstotende Teflon-afwerking – Scotchgard-apparatuur – Nanotechnologie – Ventilatiesysteem – Verbindingsrits rondom
Verbindingsrits, kort
Geïntegreerde nierbescherming – Binnenzak(ken) – Antislipmateriaal op zitvlak
Antisliptape op binnenzoom – Hittebestendig materiaal, gedeeltelijk – Vormstabiele inzetstukken – Kussen – Winddicht
-
Beoordelingen (21)
Nog meer van Probiker: